Вокальний майстерклас Зоряни Кушплер

Галицьке музичне товариство і Львівський органний зал презентують вокальний майстерклас всесвітньо відомої співачки Зоряни Кушплер, солістки Віденської опери, почесної президентки Галицького Музичного Товариства.

 

🗓 Дата: 19-22 серпня
🏢 Локація: Львівський органний зал

Галицьке Музичне Товариство

про майстерклас

Деталі

Галицьке музичне товариство і Львівський органний зал презентують вокальний майстерклас всесвітньо відомої співачки Зоряни Кушплер, солістки Віденської опери, почесної президентки Галицького Музичного Товариства.

Концертмейстр Галина Радченко

Порядок проведення

Прийом заявок до 1 серпня.
до 10 серпня - опрацювання заявок.
Після опрацювання заявок - до 15 серпня необхідно оплатити вступний внесок.
19 серпня у Львівському органному залі відбудеться прослуховування заявників, з яких буде відібрано 10 активних учасників.

Для всіх учасників дозволяється відеофіксація занять за умови виключно приватного використання даних матеріалів.

Можливості

Кожен активний учасник отримає три індивідуальні заняття та зможе взяти участь в заключному Гала-концерті, що відбудеться 22 серпня у Львівському органному залі.

Всі інші зможуть бути вільними слухачами протягом всіх днів майстер класу та відвідати гала концерт.

Вартість

До початку проведення майстер класу кожен учасник повинен підготувати нотний матеріал для концертмейстера.

 • Програма за вибором учасника.

 • Вступний внесок потрібно сплатити до 15 серпня.

 • Для того щоб стати учасником майстер класу необхідно заповнити реєстраційну форму

Вільний слухач

1000 грн*

можливість послухати майстерклас у ролі вільного слухача

 • Доступ у всі дні 

 • Можлива оплата на локації

 • Необхідно зареєструватись

  *безкоштовно для членів Галицького Музичного Товариства

Учасник

3500 грн

Вступний внесок 1000 грн

за умови проходження відбору на першому дні прослуховування активний учасник повинен доплатити 2500

 • Концертмейстер надається

 • Три заняття

 • Програма за власним вибором

Quote mark

Зоряна Кушплер

мецо-сопрано, солістка Віденської опери,
почесна президентка Галицького Музичного Товариства.

Зоряна Кушплер народилася у Львові у сім' ї музикантів. Після закінчення Львівської музичної академії по класу вокалу у свого батька народного артиста України, проф. Ігора Кушплера продовжила навчання у Гамбургській музичній академії у класі проф. Юдіт Бекманн.
Зоряна Кушплер є лауреатом декількох міжнародних конкурсів зокрема у 2000 році здобула 1 Премію на конкурсі Баварського радіо і телебачення (АРД) у Мюнхені. Звідти і почалася інтернаціональна кар'єра співачки.

 

Співає на оперних сценах зокрема Праги, Кьольна, Берна, Мадрида, Парижа, Лондона, Шанхая, Сеула, Тайваню, Сінгапуру, Токіо, Йокохами, Граца.
З 2007 року є провідною солісткою Віденської національної опери, де виконує партії зокрема Ульріки (“Бал маскарад”), Фенени (“Набукко”), Ольги (“Евген Онегін”), Поліни (“Пікова дама”), Джульетти (“Казки Гоффмана”), Магдалени (“Нюрнбергські майстерзінгери”), Вальтрауте (“Загибель богів”), Переціозілли (“Сила долі”), Аделаїди (“Арабелла”).


Працювала із диригентами - Сейжі Озава, Рене Якобс, Крістоф Ешенбах, Сір Невіл Меррінер, Франц Вельсер-Мьост, Зубін Мета та інші. Її постійними партнерами на сцені є такі видатні співаки як Анна Нетребко, Ролландо Вілласон, Агнес Бальца, Томас Хемпсон, Самуел Ремі, Едіта Груберова, Дмитро Хворостовський, Рамон Варгас, Роберто Аланья, Хосе Кура та інші.
Не забуває співачка і про концертну діяльність.


Разом із сестрою-близнючкою Оленою Кушплер виступала з сольними концертами у Берліні, Гамбурзі, Мюнхені, Касселі, Дюссельдорфі, Реклінхаузені, Відні та Львові на різноманітних фестивалях Европи. У вересні 2012 року відкривала сезон у Клівленді у Северанс Холл соло партією у 3 симфонії Ґустава Малера під батутою Франца Велсер-Мьоста та Клівлендського симфонічного оркестру. 


На фірмі грамзапису “Капріччо”, “Дойче Граммофон” та”Віннер Штатсопер лайф”
вийшли 4 диски співачки із творами Дмитра Шостаковича з Петерсен Квартетом, два спільних диски з сестрою Оленою Кушплер, пісня Алексанра фон Цемлінського з ансамблем Лінос, опера Шарля Гуно “Фауст” та “Перстень нібелунгів” Р. Вагнера. Числені записи на радіо та телебаченні Европи, Азії та Америки. ДВД “Летюча миша” (Фестиваль у Мербиші, 2012), Арабелла (Віденська національна опера, 2012). У 2014 році Зоряна Кушплер дебютувала у знаменитому Нью Йоркському “Карнегі Холл” з 9 симфонією Бетовена, виконала партію Фенени у опері “Набукко” поруч з видатним тенором Пласідо Домінго у віденській національній опері, дебютувала у Альберт Холл у Лондоні в опері “Електра”, а також виконала партію Маргарити в опері “Чотири грубіяни” композитора Вольфа-Феррарі у Принцрегент Театрі у Мюнхені.

Творча діяльність пов’язує співачку і з Україною. У 2016 та 2019 та 2020 році Зоряна Кушплер виконувала партію Кармен у Національній опері України у Києві та театрі опери та балету Одеси, двічі брала участь у фестивалі  Львів МоцАрт, у 2018 році дебютувала у Київській національній філармонії з вокальним циклом Г. Берліоза під батутою Романа Кофмана.


Також взяла участь у святкуванні до 150 річчя Національної опери України у другій симфонії Густава Малера а також у проєкті “В Україну повернуся” на Софіївській площі у Києві.
У 2016 році Зоряна Кушплер стала “Людиною року” в галузі культури та мистецтва в Україні.
З 2019 року є Почесною Президенткою Галицького музичного товариства у Львові.

Quote mark
Quote mark

Концертмейстр Галина Радченко

Галина Радченко (нар. 1965 р.) – провідний концертмейстер кафедри сольного співу Львівської національної музичної академії. У 1984 р. закінчила Львівську спеціалізовану музичну школу ім. С.Крушельницької по класу фортепіано у викладача І.Бурлацької. У цьому ж році поступила у Львівську державну консерваторію  ім. М.В.Лисенка, яку закінчила у 1989 р. по класу фортепіано у професора М.Угляр, класу концертмейстерської майстерності у професора А.Кушплер та отримала посаду концертмейстера кафедри сольного співу.

Працювала з викладачами-вокалістами: Л.Жилкіною, К.Голубничим, Н.ЧубаровоюВ.Чайкою, М.Хмельницькою, А.ДашакТ.ДідикВ.ІгнатенкомІ.КушплеромН.Романюк. Зараз співпрацює з викладачами Л.БожкоМ.Жишкович, Л.Савчук. Неодноразово брала участь зі студентами кафедри у багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсах, зокрема: ім. М.В.Лисенка (Одеса, 1992 р.), ім. С.Крушельницької (Львів, 1994 р.), ім. С.Людкевича (Львів, Торонто, 1995 р.), ім. А.Дворжака (Карлови Вари, Чехія, 1996 р., 1998 р.), ім. Ади Сарі (Нови Сонч, Польща, 1997р.), ім. Х.Карераса (Памплона, Іспанія, 2004 р.), конкурс «Мистецтво XXI ст.» (Київ-Ворзель, 2004 р., 2005 р., 2007 р.), конкурсі І.Маланюк (Івано-Франківськ, 2007 р.), на яких студенти-вокалісти стали лауреатами та дипломантами: С.Годлевська (ім. С.Людкевича, ім. А.Дворжака); М.Швидків,  В.Микулка, Т.Іванів (ім. А.Дворжака);  В.Ватутіна, Ю.Лисенко, М.Гаврилко, О.Антощук («Мистецтво XXI ст.»); О.Антощук (конкурс І.Маланюк).

За високий рівень виконання творів Галина Іванівна нагороджена багатьма дипломами, отримала звання дипломанта конкурсу ім. М.В.Лисенка (Одеса, 1992 р.), Гран-прі у міжнародному конкурсі (2004 р.), а також диплом кращого концертмейстера у номінації «Мистецтво акомпанементу» (Київ-Ворзель).

Quote mark

© 2021 by the Galician Music Society

 • Facebook
 • Instagram

Галицьке Музичне Товариство

 glcnmusic@gmail.com

Facebook /glcnmusic 

 

для контактів з питань

внутрішньої комунікації, та технічних деталей

+38 0969118586, mobile, telegram

Facebook - @arseniy.diskovskiy